Hakkımızda

Uzman kadromuz ve yenilenen ürün seçeneklerimiz ile Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Sektörün İhtiyaçlarına Uygun Profesyonel Çözümler

Tanrıkulu Reklam uzun yıllar sektörde çeşitli malzeme seçenekleri ve üretim imkanı ile başarısını kanıtlamış sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Günlük iş hayatında kullanacağınız ürünler konusunda sizlere benzersiz ürün seçenekleri ile en iyi olan hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Ticari sözleşmeler ve firmaların işlemler sırasında işlerinin daha kolay bir şekilde onaylanması için gerekli olan kaşe çeşitleri konusunda geniş ürün seçeneği ve tecrübeye sahiptir.

Hızlı ve müşterilerimizin zaman kaybetmeden Kaşe ihtiyaçlarını çözüme ulaştırmak için 15 dakikada kaşe imalatı konusunda en yeni teknolojiyi bünyemizde barındırmaktayız. Farklı renk ve malzeme seçeneklerinin yanı sıra mürekkep konusunda defalarca baskı alabileceğiniz ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Matbaa alanında başladığımız hizmet sektörünün genişleterek, kaşeler konusunda müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak dayanıklı ve her alanda kullanabilir ürün seçenekleri sunmaya başladık. Toplu alımlara özel iskonto ve indirimli fiyat seçeneklerimiz sayesinde kaşe ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak kaşe konusunda oldukça fazla marka ve ürün seçeneği ile sadece bu alanda kendimizi geliştirerek, yaptığımız test aşamaları ile kaşelerinizi daha uzun yıllar kullanmanızı hedeflemekteyiz. Firmaların resmi evrak ve belgelerde üzerinde Vergi no, vergi dairesi, firma adı ve adres bilgilerinin yer aldığı kaşeler konusunda Türkiye geneli ücretsiz kargo seçeneği ile hedeflerimizi genişletmekteyiz.

99 %

HIZLI KAŞE

100 %

Mutlu Müşteri

81 Şehir

Ücretsiz Kargo

10 .Yıl

Sektörde